Pôžičky online 2019!

Úvery na Slovensku. Nájdite najnižšie úrokové sadzby a zvoľte si vhodné pôžičky.

FAQ

Uvažujete o zažiadaní o pôžičku?
Odporúčame Vám prečítať si súbor často kladených otázok, aby ste získali čo informácií o pôžičky.

 • Mal/a by som uvažovať o pôžičke?

  Pokiaľ sa ocitnete v nečakanej situácii vyžadujúcej si väčšiu sumu peňazí, napríklad dostanete obzvlášť vysoký účet za služby, najskôr sa o probléme porozprávajte s osobou, ktorou je tento účet vystavený a vysvetlite jej Vašu situáciu. Mohli by ste sa dohodnúť na dlhšej dobe splatnosti, poprípade úhrade splátok. V prípade, že nie je možné dosiahnuť ani jednu z vymenovaných možností, môžete začať uvažovať o pôžičke. V prípade, že máte problém s financiami, pôžička by mohla situáciu iba zhoršiť. Za každých okolností si buďte vedomí svojej finančnej situácie.

 • Koľko za to zaplatím?

  Úrokové sadzby sú v každej finančnej spoločnosti rozdielne - práve v tomto momente sa stáva MoneyGuru24.com veľmi užitočným, nakoľko môžete porovnávať úroky a podmienky pre získanie pôžičky, ako aj zmluvné podmienky za účelom nájdenia najlepšej stratégie pre získanie pôžičky podľa Vašich potrieb.
  Odporúčame si vždy prečítať text písaný malým písmom na stránkach poskytovateľa Vašej pôžičky, avšak vo väčšine prípadov sa nemusíte báť akýchkoľvek skrytých nákladov alebo administračných poplatkov. Buďte teda opatrní pri Vašich platbách.

 • Ako môžem získať pôžičku?

  Prihlasovanie sa a získavanie pôžičky je jednoduchá činnosť. Na získanie pôžičky sa môžete prihlásiť cez internetový formulár. Aby ste mohli získať takýto druh pôžičky musíte mať viac než 18 rokov, byť zamestnaný s pravidelným mesačným príjmom a mať bankový účet.
  Aj napriek tomu že žiadosť je jednoduchá, nemali by ste sa ponáhľať k získaniu pôžičky. Buďte pozorní a čítajte všetky informácie, text písaný malým písmom a podmienky týkajúce sa pravidiel finančnej spoločnosti, ktorá sa Vám bude javiť ako tá najvhodnejšia po porovnávaní všetkých možností na MoneyGuru24.com.

 • Čo sa stane v prípade, že nie som schopný/á splatiť moju pôžičku?

  V prípade, že omeškáte s platbou alebo nezvládnete splatiť svoj dlh a nie ste schopní dosiahnuť dohodu na predĺženie dátumu splatnosti, je celkom pravdepodobné, že veriteľ zanechá vo Vašom finančnom súbore zlú značku. Toto môže spôsobiť problémy pri získavaní pôžičky, leasingu alebo inej finančnej služby v budúcnosti. Vážne prípady nesplatených dlhov (omeškaných platieb) môžu byť prednesené až na súde. V takom prípade budú k Vašej dlžnej sume pričítané aj trovy súdneho konania. Pre viac informácií o spôsobe predlžovania splatností pôžičiek, riešenia problémov s neplatením alebo oneskorenými platbami navštívte internetovú stránku svojho veriteľa.

MoneyGuru SIA, Address: Cālīšpurva street 27, Baloži, Latvia, LV-2128
Registration number: 41503072001 Bank: Swedbank AS, E-mail: partner@moneyguru24.com
Copyright © MoneyGuru 2012-2019. All rights reserved.

Používaním našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookies.